چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۲۰۸ دوشنبه, 03 شهریور 1393

اولین همایش مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی تهران با حضور چشمگیر مدعوین برگزار شد

: ارزیابی بینندگان
(0 رای‌ها)

 

اولین همايش مسئولين فنی و ناظرين بهداشتی استان تهران در تاریخ 93/6/3 از ساعت 15 تا 17 با حضور پر شور نزديك به ١٠٠ نفر از همكاران مسئول فنی واحد های بسته بندی و سردخانه های استان تهران و همچنين مدير كل محترم دامپزشكی استان تهران جناب آقای دكتر حزبئی و مدير كل محترم اداره نظارت سازمان دامپزشکی کشور جناب آقای دكتر عباسی در سالن اجتماعات اداره كل دامپزشكی استان تهران برگزار گرديد.

 

از راست: دکتر تشکری، دکتر محمدی، دکتر گلزار، دکتر بابایی، دکتر عباسی، دکتر حزبئی، دکتر کرمی


در اين جلسه پس از عرض خيرمقدم از طرف هيئت مؤسس انجمن صنفی مسئولين فنی و ناظرين بهداشتی، جناب اقای دكتر حزبئی به ايراد سخنرانی پرداختند و ضمن بر شمردن معضلات و مسائل مرتبط با صنف، از انجمن بعنوان پايگاهی برای اتحاد و انسجام مسئولين فنی و ناظرین بهداشتی و راه حلی مناسب و قدرتمند برای احقاق حقوق دامپزشكان ياد كردند.
در ادامه جلسه، جناب آقای دكتر عباسی نسبت به بستر سازی مناسب برای اجرای عملی آيين نامه نظارتی سازمان (ماده ١٩) مسائل و حاشيه های آن از جمله موارد مرتبط با كارفرمايان را تشريح نمودند و در پایان فرمایشات خود از طرف جناب آقای دكتر خلج بابت عدم حضورشان به علت مشغله بسيار زیاد عذرخواهی نمودند.

 

دکتر تشکری

 

دکتر حزبنی

 

 از راست: دکتر بابایی، دکتر عباسی

 

دکتر عباسی

 


بعد از ايراد سخنرانی دکتر عباسی، حضار سوالات و پيشنهادات خود را بيان نمودند و دكتر عباسی و دكتر حزبئی، در مقام پاسخگويی موارد و مسائل مطروحه را پاسخ دادند. از جمله موارد مطروحه بحث عدم تاثیر سنوات و سابقه کاردر پايه حقوق، عدم تطابق ورودی دانشجويان دامپزشكی با بازار كار، بكار گيری مسئولين فنی در صنايع لبنی و بسته بندی عسل بود و دكتر عباسی با پيشنهاد پيگيری و اجرايی نمودن ايده ها از طریق انجمن صنفی بعنوان يك تشكل قدرتمند تأكيد نمودند.

 

از راست: دکتر حزبئی، دکتر عباسی


در ادامه، هيئت مؤسس انجمن مسئولين فنی و ناظرين بهداشتی استان تهران، ضمن معرفی انجمن و چگونگی شكل گيری آن به ايراد سخنرانی پرداخته و به سؤالات و دغدغه های همكاران كه قسمت اعظم آن بيان مشكلات صنفی بود پاسخ دادند.
در انتها مدعوین، مدارک لازم را جهت تکمیل مسير قانونی تشكيل انجمن تحویل هیئت مؤسس انجمن دادند.

 

از راست: دکتر جهانی مقدم، دکتر محمدی، دکتر تشکری

 

هیئت موسس انجمن، ضمن قدردانی از حضور مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی بسته بندی استان تهران، از اداره کل دامپزشکی استان تهران جهت ایجاد بستری مناسب برای برگزاری این همایش کمال تشکر و امتنان را دارد.

 

 

تعداد بازدید : 4269 بار

مطالب بیشتر :