چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۶۴۰ دوشنبه, 21 تیر 1395

کشف و معدوم سازی 175 کیلوگرم گوشت مرغ فاسد و غیرقابل مصرف در یکی از رستوران های معروف شهرستان فیروزکوه

: ارزیابی بینندگان
(0 رای‌ها)

کشف و معدوم سازی 175 کیلوگرم گوشت مرغ فاسد و غیرقابل مصرف در یکی از رستوران های معروف شهرستان فیروزکوه

به گزارش انجمن دامپزشکی تهران به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه دکتر شایان خواه سرپرست این اداره از کشف ومعدوم سازی، 175 کیلوگرم مرغ فاسد و غیرقابل مصرف از یکی از رستورن های معروف شهرستان خبرداد.

وی درهمین رابطه افزود: این مقدار مرغ کشف شده  که به صورت غیر قانونی منجمد شده بود به دلیل عدم نگهداری در شرایط مناسب و رعایت نکردن اصول بهداشتی دچار فساد شده بودند که پس از نمونه برداری ومحرزشدن آلودگی درآنها تمامی محموله فوق ضبط و معدوم شد.

شایان خواه ، با اشاره به اینکه اداره دامپزشکی فیروزکوه با هرگونه توزیع گوشت و مرغ فاسد و یا حمل غیرمجاز طبق قوانین سازمان دامپزشکی کشور برخورد می‌کند، تصریح کرد: بازرسی از واحدهای مختلف صنفی نظیر مرغ فروشی‌ها، رستوران‌ها و قصابی‌ها در راستای تامین امنیت زیستی و غذایی و سلامت جانی شهروندان با جدیت در شهرستان فیروزکوه ادامه دارد.

سرپرست اداره دامپزشکی فیروزکوه نظارت بر تمام مراحل تولید، حمل و نقل و عرضه فرآورده‌های دامی را از وظایف مهم دامپزشکی دانست و تصریح کرد: این امر مانع از انتقال بیماری‌های منتقله از این فرآورده‌ها به جمعیت انسانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه با شماره تلفن 76442004 آماده رسیدگی به هرگونه شکایت و گزارشات مردمی در این زمینه است.

 

تعداد بازدید : 1737 بار

مطالب بیشتر :