چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۲۵۰ چهارشنبه, 06 اسفند 1393

انتصاب دکتر حسام‌الدین اکبرین به عنوان مسئول آموزش، پژوهش و ترویج سازمان نظام دامپزشکی

: ارزیابی بینندگان
(0 رای‌ها)

 طي ابلاغي از سوي رئيس سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران، مسؤوليت کليه امور آموزشي، پژوهشي و ترويجي اين سازمان به دکتر حسام الدين اکبرين واگذار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان نظام دامپزشکي ج.ا.ا، دکتر محمد رضا صفري رئيس سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران طي ابلاغي مسئوليت کليه امور آموزشي، پژوهشي و ترويجي اين سازمان را به دکتر حسام الدين اکبرين واگذار کرد.

دکتر صفري در اين ابلاغ بر مؤلفه‌هايي مانند لزوم برنامه‌‎ريزي مدون در هدايت کميته‌هاي تخصصي، همکاري با شوراي راهبري نياز سنجي و مديريت منابع انساني بخش کشاورزي، منابع طبيعي و دامپزشکي، گروه تخصصي دامپزشکي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، توانمندسازي علمي و مهارتي شاغلان حرفه دامپزشکي و استانداردسازي و توسعه برنامه‌هاي سازمان تأكيد كرده است.

بر اساس اين گزارش متن اين ابلاغيه بدين شرح است:

بسمه تعالي
جناب آقاي دکتر حسام الدين اکبرين

نظر به اهميت امور آموزشي و پژوهشي و ترويجي در سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران و با توجه به تجارب و توانمند‌ي‌هاي علمي و اجرايي جناب‌عالي، مسئوليت کليه امور آموزشي، پژوهشي و ترويجي سازمان به جناب‌عالي محول مي‌گردد تا مستقيماً زير نظر اينجانب انجام وظيفه نمائيد.
شايسته است با انجام برنامه‌‎ريزي مدون نهايت اهتمام در هدايت کميته‌هاي تخصصي سازمان، همکاري با شوراي راهبري نياز سنجي و مديريت منابع انساني بخش کشاورزي، منابع طبيعي و دامپزشکي، گروه‌ تخصصي دامپزشکي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، همچنين توانمندسازي علمي و مهارتي شاغلان حرفه دامپزشکي و استانداردسازي و توسعه برنامه‌هاي سازمان در امور ياد شده به عمل آيد.

موفقيت جناب‌عالي را در پيگيري و انجام امور محوله از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
دکتر محمد رضا صفري رئيس سازمان

 

 گفتني است دکتر حسام‌الدين اکبرين متولد 1359در شهرستان بابل، دانش‌آموخته دکتراي عمومي دامپزشکي در سال 1383 از دانشکده دامپزشکي دانشگاه تهران و دکتراي تخصصي اپيدميولوژي در سال 1391 از همين دانشکده مي‌باشد که داراي بيش از 30 عنوان مقاله علمي- پژوهشي در مجلات معتبر داخلي و بين‌المللي و در تأليف 7 عنوان کتاب تخصصي نقش داشته است.

وي عضو انجمن علمي اپيدميولوژيست‌هاي ايران، عضو و دبير هيأت مديره جامعه دامپزشکان ايران بوده و در مقطعي سردبيري فصلنامه جامعه دامپزشکان ايران را نيز عهده‌دار بوده است، همچنين از سال 1387 به عنوان مسئول کميته‌هاي تخصصي، امور همايش‌ها و نشريه نظام دامپزشکي در سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران مشغول به کار بوده است.

شايان ذکر است به دليل اهميت اين ابلاغيه و مفاد اجرايي آن رونوشت آن علاوه بر رؤسا، مديران و مشاوران سازمان نظام دامپزشکي جمهوري اسلامي ايران براي معاون وزير جهاد کشاورزي و رئيس سازمان تحقيقات، آموزش و ترويج کشاورزي، رئيس سازمان دامپزشکي کشور، رئيس گروه تخصصي دامپزشکي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، رئيس گروه علوم دامپزشکي فرهنگستان علوم و رئيس هيأت مديره جامعه دامپزشکان ايران نيز ارسال شده است.

 

تعداد بازدید : 2911 بار

مطالب بیشتر :