چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۹۱۴ جمعه, 18 تیر 1400

با دعوت کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین فنی دامپزشکی و دستیاران:

جلسه مشترک هیئت مدیره کانون و اعضای منتخب شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی برگزار شد

: ارزیابی بینندگان
(3 رای‌ها)

جلسه مشترک هیئت مدیره کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین فنی دامپزشکی و دستیاران و اعضای منتخب شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا برگزار شد.

در این جلسه که در نوع خود از زمان تاسیس سازمان نظام دامپزشکی بی سابقه بوده، علاوه بر 7 عضو هیئت مدیره و بازرس کانون، اعضای منتخب شورای مرکزی به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر حضور داشتند:

 

1) جناب آقای دکتر آقامیری، رئیس اسبق سازمان نظام دامپزشکی، عضو منتخب شورای مرکزی

2) جناب آقای دکتر اصلانی، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان اراک، عضو منتخب شورای مرکزی

3) جناب آقای دکتر بهرامی، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان آذربایجان شرقی، نائب رئیس و عضو منتخب شورای مرکزی

4) جناب آقای دکتر تابع بردبار، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان فارس، خزانه دار و عضو منتخب شورای مرکزی

5) جناب آقای دکتر ذوالحواریه، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان همدان، نماینده وزارت علوم و تحقیقات و فناوری در شورای مرکزی (مدعو)

6) جناب آقای دکتر عربشاهی، رئیس شورای نظام دامپزشکی قم، عضو منتخب شورای مرکزی

7) جناب آقای دکتر کوثری، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان بوشهر، دبیر و عضو منتخب شورای مرکزی

8) جناب آقای دکتر گلپایگانی، مدیر کل دامپزشکی استان مازندران، عضو منتخب شورای مرکزی

9) جناب آقای دکتر محمد زاده، رئیس شورای نظام دامپزشکی استان کرمانشاه، عضو منتخب شورای مرکزی

 

جلسه با سخنرانی «دکتر مهرداد تشکری» رئیس کانون انجمن های صنفی مسئولین فنی دامپزشکی و دستیاران، آغاز شد و ضمن توضیح اجمالی در خصوص مسائل و مشکلات موجود، از حضور اعضای شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه، جلسه که در فضایی گرم و دوستانه بمدت 3 ساعت به طول انجامید، حاضرین در جلسه درباره مسائل و مشکلات مسئولین فنی و دستیاران از جمله چگونگی اجرای ماده 19 آیین نامه نظارت بهداشتی به بحث و بررسی پرداختند.

 

در پایان جلسه مقرر شد:

- دستورالعمل تایید صلاحیت دامپزشکان متقاضی اشتغال به عنوان مسئول فنی بهداشتی با همکاری سازمان نظام دامپزشکی و کانون جهت طی مراحل قانونی بروز رسانی شود و رتبه بندی شرکتها و واحدهای تحت نظارت سازمان دامپزشکی مورد پیگیری قرار گیرد.

- اجرای دستورالعمل ماده 19 با لحاظ دغدغه های انجمن های مسئولین فنی و منطبق با قوانین جاری کشور پیگیری شود.

- بر اساس بند 5 ماده 9 قانون تاسیس سازمان نظام دامپزشکی، نظارت بر کار شوراهای استانی توسط شورای مرکزی با همیت و جدیت بیشتری مورد پیگیری قرار گیرد.

- كانون به عنوان بزرگترين ركن صنفی مسئولین فنی دامپزشکی و دستیاران در تعاملات چند جانبه سازمان دامپزشکی کشور، سازمان نظام دامپزشکی نقش واقعي خود را إيفا و مورد حمايت قرار گیرد.

- به منظور بررسی پیشرفت مصوبات و گسترش تعاملات، مقرر شد جلسات مشترک بین کانون و اعضای شورای مرکزی سازمان نظام دامپزشکی به طور منظم برگزار شود.

 

لازم به توضیح است این جلسه یک غایب داشت، علیرغم دعوت رسمی کانون از «دکتر رامین سلامتی» رئیس شورای نظام دامپزشکی استان تهران و عضو منتخب شورای مرکزی، ایشان در این جلسه حضور نیافت و تنها غایب جلسه بود.

 

تعداد بازدید : 568 بار

مطالب بیشتر :