چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۸۸۱ پنج شنبه, 29 اسفند 1398

با حکم ریاست سازمان دامپزشکی کشور:

دکتر حبیبی سرپرست دفتر امور دارو و درمان دامپزشکی شد؛ دکتر زرگر به دانشگاه بازگشت

: ارزیابی بینندگان
(0 رای‌ها)

دکتر حبیبی

به گزارش انجمن دامپزشکی تهران به نقل از روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، دکتر علیرضا رفیعی‌پور رئیس این سازمان با صدور حکمی دکتر حبیبی را (با حفظ سمت ریاست مرکز ملی تشخیص، آزمایشگاه های مرجع و مطالعلات کاربردی)، بعنوان سرپرست دفتر امور دارو و درمان این سازمان منصوب کرد.

در این حکم، رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اشاره به اهمیت ارتقای کیفیت و اثربخشی دارو و مواد بیولوژیک و ساماندهی امور درمان با نگاه علمی و منطبق با نگاه علمی و منطبق با مقتضیات کشور و اثرگذاری این امور در افزایش کیفی و کمی تولیدات و سلامت فرآورده‌های دامی، تاکید کرده است: ایجاب میکند تا با استفاده از توان کارشناسی همکاران سازمان، قابلیت‌های علمی کشور و مراجع بین المللی ذی ربط در این عرصه تلاش و اهتمام ویژه ای معمول کنید.
ریاست سازمان دامپزشکی کشور در پایان این حکم، توفیق دکتر حبیبی را در مسیر اعتدال‌گرایی و رعایت اصول قانون مداری و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از درگاه خداوند خواستار شده است.

ریاست سازمان دامپزشکی همچنین از خدمات دکتر اشکان زرگر که از اردیبهشت ماه سال جاری به عنوان مدیرکل دفتر دارو و درمان سازمان دامپزشکی کشورمسئولیت ۱۰ ماهه این دفتر را برعهده داشت، قدردانی کرد و برای وی جهت ادامه خدمت در سنگر دانشگاه که از علاقه‌مندی‎‌های وی بوده، آرزوی توفیق و بهروزی کرد.

 

تعداد بازدید : 686 بار

مطالب بیشتر :