چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۷۳۰ چهارشنبه, 28 مهر 1395

پیکر مرحوم «دکتر مهرداد فرهنگ مهر» در جوار امامزاده صالح آرام گرفت

: ارزیابی بینندگان
(0 رای‌ها)

پیکر مرحوم دکتر مهرداد فرهنگ مهر در جوار امامزاده صالح آرام گرفت

به گزارش انجمن دامپزشکی تهران، 11 صبح روز چهارشنبه 28 مهر ماه سال 1395 پیکر مرحوم «دکتر مهرداد فرهنگ مهر» مدیر عامل شرکت لابراتوارهای سیانس (تولید کننده دارو و مکمل های دام و طیور) با حضور دامپزشکان، دوستان، آشنایان و خانواده آن مرحوم طی مراسمی با شکوه در آستان مقدس امامزاده صالح به خاک سپرده شد.

به اطلاع میرساند مراسم یادبود آن مرحوم روز جمعه (20 مهر) ساعت 16 در محل سالن اجتماعات هتل استقلال، واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و خیابان ولیعصر (عج) برگزار خواهد شد.

به همین مناسبت «دکتر مهرداد تشکری» رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان تهران پیام تسلیت صادر کرد.

متن آن بدین شرح است:

پیکر مرحوم دکتر مهرداد فرهنگ مهر در جوار امامزاده صالح آرام گرفت

«ألّذین اِذا أصابَتْهُم مُصیبَه قالوا إنّا لِلّه و إنّا إلَیْهِ راجِعون»

مرگ پایان زندگی نیست،
آغازی است بر پرواز مرغ جان بر گستره ملکوت
و رجعتی به محضر دوست

اگر امر پروردگار متعال مبنی بر این نبود که در فقدان عزیزان خویش صبر و تحمل پیشه کنید، هر آینه بیم آن می‌رفت که آدمی در مصیبت از دست دادن عزیزان خود سر از گریبان غم بر ندارد و اندیشه غروب عمرشان را از سر بیرون نکند. اکنون که مشیت و تقدیر الهی بر این پایه استوار گردیده و دست اجل یکایک گل‌ها را از گلستان وجودمان گلچین می‌نماید، تسلیم به بارگاه ایزد بخشنده و رحیم، زیباترین تصمیم است.

خبر درگذشت «دکتر مهرداد فرهنگ مهر» مدیر عامل شرکت لابراتوراهای سیانس، از زحمت كشان، دلسوزان و خدمتگزاران صنعت دارو و مکملهای دامپزشکی،  جامعه دامپزشکی کشور را در غم رجعت خود فرو برد. طی مدت همکاری نزدیک بنده با ایشان، وی را نمونۀ انسانی مهربان، متعهد، تلاشگر و خیر یافتم. اندوه بی پایان اینجانب از این واقعه دردناک قابل وصف نیست و مسلماً عروج ملکوتی آن مرحوم که خود در غم فرزند تازه از دست رفته بود همه را بیش از پیش متأثر کرد. هرچند كه تاب فراق و هجران آن مرحوم که از دامپزشکان متعهد بودند سخت و دشوار است ليكن تقدير الهی را جز صبر و بردباری چاره ای نيست.

اینجانب با نهایت تاسف مصیبت وارده را خدمت همه همكاران، جامعه دامپزشكی كشور و خانواده معزز ايشان تسليت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت صبوری و شکیبایی بستگان سوگوار و برای آن مرحوم علو درجات و رحمت و مغفرت واسعه الهی را مسئلت می نمایم.

 

دکتر مهرداد تشکری

رئیس هیئت مدیره

 

پیکر مرحوم دکتر مهرداد فرهنگ مهر در جوار امامزاده صالح آرام گرفت

پیکر مرحوم دکتر مهرداد فرهنگ مهر در جوار امامزاده صالح آرام گرفت

 

تعداد بازدید : 4499 بار

مطالب بیشتر :