چاپ کردن این صفحه
کد خبر : ۱۹۸ یکشنبه, 25 خرداد 1393

جلسه مشترک اعضای انجمن و ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور برگزار شد

: ارزیابی بینندگان
(1 رای)

 از راست: دکتر عباسی، دکتر خلج، دکتر تشکری، دکتر جباری

 

اولين جلسه مشترک انجمن مسئولين فنی بهداشتی دامپزشک استان تهران با ریاست محترم سازمان دامپزشکی کشور در مورخه 93/03/25 راس ساعت 17:30 با حضور جناب آقایان دکتر خلج ریاست محترم سازمان، دکتر عباس عباسی، مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی، دکتر سید محمود حاج اکبری، مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و تحول اداری، دكتر جاوید  و جمعی از مسئولین فنی بهداشتی عضو انجمن در محل سالن کنفرانس سازمان دامپزشکی کشور در فضایی سرشار از صمیمیت و همدلی برگزار گردید.

 

 از راست: دکتر تشکری، دکتر جباری، دکتر سرلک، دکتر صمدی میرشکارلو

 

همكاران مسئول فنی حاضر در جلسه با طرح دیدگاه ها و نظرات خود در مورد مسائل صنفی،  لزوم ارتقای کیفی نظارت بهداشتی درجهت حفظ سلامت جامعه و آیندگان این مرز و بوم آغازگر جلسه بودند و در خصوص پيگيری ماده ١٩ آيين نامه نظارتی و مخاطرات عدم اجراء اين ماده،  احيای انجمن مسئولين فنی بهداشتی دامپزشک استان تهران و پيگيری مطالبات همكاران مسئولین فنی دارويی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه جناب اقای دكتر خلج ضمن استقبال از احیای انجمن مسئولین فنی بهداشتی استان تهران بر اجرایی نمودن ماده 19 آیین نامه نظارتی تاکید داشته و مسائل و مشكلات عديده دامپزشكان در حوزه مسئوليت فنی را تایید نمودند. در ادامه نكات و راهكارهای جامعی را در این خصوص بر شمردند و در پایان صلاحديدهای قابل توجهی برای رفع اين مشکلات در كوتاه مدت و بلند مدت را ارائه نمودند. با توجه به اینکه آقای دکتر خلج جلسه دیگری داشتند ادامه جلسه را به آقایان دكتر عباسی، دکتر حاج اکبری و دکتر جاوید واگذار کردند و آنها در تکمیل صحبتهای آقای دکتر خلج به تشريح و توضيح مسائل مطروحه پرداختند.

 

 دکتر حاج اکبری

 از راست: دکتر جاوید، دکتر محمدی

 از راست: دکتر پایروند، دکتر کیا، دکتر عارفی، دکتر اکبری، دکتر عباسی، دکتر تشکری، دکتر حاج اکبری، دکتر صمدی، دکتر جباری، دکتر سرلک

 

نكته قابل توجه در این جلسه این بود که ریاست و مسنولین سازمان دامپزشکی حاضر در جلسه علیرغم خستگی کار روزانه در مدت 2/5 ساعت جلسه به دقت به صحبتهای اعضای انجمن مسئولین فنی عنایت داشته و بعضاً نکاتی را يادداشت میکردند. لذا در اینجا جا دارد از جناب آقای دکتر خلج و مسئولین محترم سازمان دامپزشکی که پذیرای اعضای انجمن بودند کمال تشکر و امتنان را داشته باشیم.

 

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام میگردد %

 

 

تعداد بازدید : 4384 بار

مطالب بیشتر :